preloder

sesja ślubna

Na sesję ślubną umówimy się tam, gdzie zechcecie… aczkolwiek, jeśli uznam miejsce za mało fortunne pozwolę sobie zasugerować Wam zmianę. Mam nadzieję, że uda nam się zrealizować sesję nie później niż miesiąc po Waszym ślubie. Pamiętajcie, że podczas sesji robię zdjęcia Wam, nie zamkom, pałacom, górom, rzeczkom i ulicom. One są czasem pożądanym tłem, ale jednak tylko tłem.

Czasem, jak poniżej, za tło do części zdjęć wystarczy bruk:

#photo #mercedes #weddingsession #weddingphotographer #makingof #backstage foto: @lollcia_

Post udostępniony przez Bernard Łętowski (@bernardletowski.pl)

Będę wdzięczny jeśli na sesji nie będzie kamerzystów ani rodzinnych fotografów. Zabiorą nam czas i uwagę konieczną do pracy. Zwykle jednak przydaje Wam się ktoś spośród przyjaciół czy rodziny – pomoże Wam się przemieści, przenieść zbędne rzeczy, czy też spełni rolę kierowcy.

Ile trwa sesja? To zależy od miejsca, ale też odległości do pokonania między miejscami, jeśli robimy zdjęcia nie tylko w jednym miejscu, od pogody i rozmaitych innych czynników. Zwykle kończymy, gdy uznaję, że materiał w moim aparacie jest dość dobry, aby nas wszystkich zadowolił. Bywa, że mija półtorej godziny, bywa że mija ich pięć.

#weddingphotographer #weddingsession #mercedes #polishgirl #wedding #weddingdress #weddinghair #photooftheday #l4l

Post udostępniony przez Bernard Łętowski (@bernardletowski.pl)

#blackandwhite #bnw #weddingday #weddingphotographer #weddingdress #weddingsession #mercedes #polishgirl #photooftheday #instalike #l4l

Post udostępniony przez Bernard Łętowski (@bernardletowski.pl)

Jestem otwarty na Wasze najbardziej pojechane pomysły, wyjazd za granicę, w góry, nad morze czy też… na Woodstock: