fbpx

Albumy ślubne – piękna pamiątka i miły prezent

20 września, 2022
0 Comments

Coraz częściej moi klienci decydują się na albumy ślubne dla siebie i dla swoich rodziców. Nie są to fotoksiążki z miękkimi kartami i lakierowaną, łatwo rysującą się obwolutą.

Cena tych albumów nie jest niska, ale jakość – wyśmienita. Zwykle to oprawiony w płótno album opatrzony imionami pary młodej i datą ślubu ze sztywnymi kartami i znakomitej jakości wydrukami na papierze fotograficznym. Trwała i piękna pamiątka.

Etui na album.

Album ma wymiary 30 na 30 cm, a para dostaje go w specjalnym, twardym etui zawierającym także pendrive z plikami fotografii ze ślubu i wesela. 

Album główny obraz albumy dla rodziców.

Każdy album przed wydrukiem trafia w postaci pliku pdf do pary młodej, aby mogła zaakceptować lub zmodyfikować jego zawartość.

Album ślubny

Dodatkowo czasem pary decydują się na dwie dodatkowe kopie albumu dla rodziców. Te mają wymiar 25 na 25 cm i są tańsze od albumu głównego. Radość rodziców jest gwarantowana.

Album główny i albumy dla rodziców.


Oto opinia Anny o albumie:

ANNA:
Emocje które potrafi uchwycić w kadrze są jakby żywe. Wracają za każdym razem kiedy otworzymy album. Nawet od naszych wymagających znajomych usłyszeliśmy że zdjęcia mamy super, kolory są żywe i bardzo fajnie się je ogląda. Pozostaje nam tylko podziękować jeszcze raz za wspaniałe wspomnienia zamknięte na zdjęciach.

Jeśli jesteście zainteresowani albumem, skontaktujcie się ze mną lub wspomnijcie o tym przy podpisaniu umowy.