fbpx

Albumy ślubne – piękna pamiątka i miły prezent

20 września, 2022
0 Comments

Coraz częściej moi klienci decydują się na albumy ślubne dla siebie i dla swoich rodziców. Nie są to fotoksiążki z miękkimi kartami i lakierowaną, łatwo rysującą się obwolutą. To bardzo solidne, pięknie oprawione książki z grubymi kartami.

Cena tych albumów nie jest niska, ale jakość – wyśmienita. Zwykle to oprawiony w płótno lub inny materiał album opatrzony imionami pary młodej i datą ślubu ze sztywnymi kartami i znakomitej jakości wydrukami na papierze fotograficznym. Trwała i piękna pamiątka. 

Etui na album, pendrive i album.

Album dla pary młodej ma wymiary 30 na 30 cm, a para dostaje go w specjalnym, twardym etui zawierającym także pendrive z plikami fotografii ze ślubu i wesela. 

Album główny oraz albumy dla rodziców.

Każdy album przed wydrukiem trafia w postaci pliku pdf do pary młodej, aby mogła zaakceptować lub zmodyfikować jego zawartość.

Pendrive w etui na album.

Dodatkowo czasem pary decydują się na dwie dodatkowe kopie albumu dla rodziców. Te mają wymiar 25 na 25 cm i są tańsze od albumu głównego. Radość rodziców jest gwarantowana.

Album w etui.


Oto opinia Anny o albumie:

ANNA (panna młoda):
Emocje które potrafi uchwycić w kadrze są jakby żywe. Wracają za każdym razem kiedy otworzymy album. Nawet od naszych wymagających znajomych usłyszeliśmy że zdjęcia mamy super, kolory są żywe i bardzo fajnie się je ogląda. Pozostaje nam tylko podziękować jeszcze raz za wspaniałe wspomnienia zamknięte na zdjęciach.

MARZENA (mama pana młodego):
Najpiękniejsza pamiątka jaka można dostać. Dziękuje za piękną książkę ze ślubu Wojtka i Anity.

Sztywne, klejone karty, otwierające się całkiem na płasko, mają zaokrąglone rogi. Albumy są zszywane i bardzo staranie wykonane. Istnieje możliwość wyboru obicia.

Jeśli jesteście zainteresowani albumem, skontaktujcie się ze mną lub wspomnijcie o tym przy podpisaniu umowy. Możecie zamówić go także po odbiorze zdjęć.

Albumy ślubne
Album ślubny w etui.
Zaokrąglone rogi kart wydłużają ich trwałość.
Zestaw: Album 30×30 cm w etui z pendrive’m dla pary młodej i dwa albumy dla rodziców 25×25 cm.