fbpx

O fotografiach:

Tuż przed świętami, w grudniu 2023 roku, spotkaliśmy się na w Zamku Topacz, gdzie Dagmara i Mateusz postanowili usankcjonować swoje szczęście, świętując fakt ów w gronie najbliższych
Emocji mnóstwo. Ceremonia cywilna oraz humanistyczna, której udzielił DJ Jegomość, to były łzy, uśmiechy, miny z pogranicza tych obu i… wzruszenia z tych najpiękniejszych – autentycznych do szczętu.

DJ Jegomość nie tylko udzielił ślubu, ale i rozbujał kameralną dość imprezę w weselisko z płonącym parkietem, aż zapalił mu się łeb, co zresztą widać na jednym ze zdjęć.

Dagmara z Mateuszem wybrali mnie do dokumentowania emocji tego dnia mimo faktu, iż kilka lat wcześniej fotografowałem ślub jej siostry (efekty TUTAJ). Twierdzi, że nie żałuje:

Z całego serca razem z mężem polecamy usługi Bernarda! Ja myślałam, że Bernard przyjedzie robić nam tylko fotki, a okazało się, że jest największym wsparciem panny młodej podczas ślubnych przygotowań. Dzięki niekończącym się żartom zupełnie naturalnie przyszło odprężenie, choć stres sięgał zenitu. Zdjęć dostaliśmy tyle, że umowa tego nie przewidywała, więc nawet nie będę się chwalić, bo domyślam się, że może to nie być standard. A te zdjęcia wszystkie przepiękne! Poza tym wielki ukłon za stały kontakt, zarówno przed, jak i po weselu. Na pewno będziemy jeszcze niejednokrotnie korzystać z usług Bernarda podczas innych ważnych momentów w naszym życiu. Dziękujemy.