fbpx

O fotografiach:

Diana i Marcin Wichrowski nie kochają się, nie są parą i nie wzięli ślubu. Cztery dni przed sesją nawet się nie znali. Ta sesja to trochę zabawa a trochę próba pokazania różnorodnych bukietów ślubnych.

Diana i Marcin to floryści, którzy uczestniczyli w warsztatach na Sycylii organizowanych przez Wsparcie Florystów Moniki i Andrzeja Dąbrowskich. Tematyką warsztatów były ślubne dekoracje i bukiety, a skoro już byliśmy w tak pięknym miejscu jak Pozzallo, postanowiliśmy zrobić coś na kształt sesji ślubnej kompletując jakieś stroje z rozmaitych elementów, nie wyłączając narzuty na łóżko, która robi tu za białą suknię. Pary ubranej w tak wiele pożyczonych rzeczy i mającej tak wiele bukietów jeszcze nie fotografowałem. Było zimno, padało lub mżyło od rana, ale moi modele dali radę.

Dziękuję bardzo Dianie i Marcinowi za pozowanie a całej ekipie wspaniałych florystów za bukiety i inne elementy kwieciste, make up, włosy, stylizację i cały ten ich potwornie energetyczny flower power.

Jednocześnie przepraszam całą ekipę za uczynienie ich bukietów na niektórych fotografiach czarno-białymi. Proszę o wybaczenie.

Klikamy w pierwsze zdjęcie i odpala się galeria.

Moja oferta fotografii ślubnej znajduje się TUTAJ.