fbpx

O fotografiach:

To było coś! Kornelia i Łukasz biorąc ślub zakładali zapewne, że będzie pięknie i emocjonująco. I tak było! Mnie pozostało to udokumentować i postarać się o zachowanie nastroju tego dnia na fotografiach. Podobno się udało. Kornelia podsumowała mnie tak:

Jeju, napisać recenzję Bernardowi nie jest tak łatwo! Dlaczego? Ponieważ za jego całokształt pracy, za profesjonalizm i za swoją cudowną osobowość zasługuje na najlepszą i najpiękniejszą opinię – a napisanie takiej i niepominięcie czegoś nie jest takie proste.
Wybraliśmy Bernarda jako fotografa na nasz ślub i wesele a później sesję poślubną i jesteśmy w 100% zadowoleni z naszej decyzji!
Zdjęcia dostaliśmy bardzo szybko, ale to akurat najmniej istotne. Cały reportaż z przygotowań, ślubu i wesela jest przepiękny – oddaje po prostu Nas i to co było dla Nas w tym dniu najważniejsze – nasze szczęście i szczęście bliskich nam osób. Bernard nie jest fotografem od słodkich, uroczych i pozowanych zdjęć (choć słodkich i uroczych nie brakuje) – ukazuje rzeczywistość w piękny i wzruszający sposób a na tym nam zależało.
Przez całość wesela Bernard był praktycznie niezauważalny, nikt nie czuł się skrępowany tym, że jest fotografowany. Robił po prostu swoje i wywiązał się ze swojego zadania na szóstkę z plusem.
Osobowość Bernarda również przypadła nam bardzo do gustu, jest bardzo pozytywny, uśmiechnięty i dodawał nam otuchy w tym ważnym dla nas dniu.
Bernard do niczego nie zmusza, chce żeby było naturalnie, ale ma również super pomysły na zdjęcia które potem ukazują się w otrzymanych fotografiach!
Jesteśmy zachwyceni, uwielbiam naprawdę wszystkie zdjęcia otrzymane od Bernarda!
Jeszcze odnośnie sesji poślubnej – ani ja ani mój mąż nie jesteśmy super modelami a dzięki Bernardowi właśnie tak się poczuliśmy!
Dziękujemy z całego serca! ❤️
Polecamy wszystkim – nie tylko przyszłym parom młodym. Wiem, że Bernard sprawdzi się doskonale nie tylko w reportażach ślubnych. Ciężko znaleźć lepszego fotografa, który oddaje całe serce w to co robi i widać to w rezultatach jego pracy ❤️
 

Zapraszam do obejrzenia reportażu i kilku zdjęć z sesji, której Państwo Młodzi poza dniem ślubu pierwotnie nie planowali, ale i tak ją zrobiliśmy : )

Kliknięcie w w pierwszą fotografię uruchamia galerię. Miłego oglądania : )

Wesele odbyło się w Grodzie Średniowiecznym w Brzeźniku, Gości bawił zespół NA ŻYWO a film ślubny realizował Szymon Wasylów. Florystykę ślubną stworzyła Kwiaciarnia & Pracownia Ślubna.
Słodki stół stworzyły Tortowe Fascynacje a drinki serwował Oryginalny Bar.

Za makijaż Kornelii odpowiadała Patrycja Chmielowiec, za fryzurę: Alice Haidresser.