fbpx

O fotografiach:

Niby było ich dwoje ale tak naprawdę najważniejszym modelem tego dnia był chyba jeden małoletni i dość nieśmiały słodziak, który pojawił się nie tylko na ślubie, ale i na sesji. Tak, to ten z kwiatami : )

Za weselisko odpowiadał Gród średniowieczny w Brzeźniku zaś makijażem Kamili jak zawsze znakomicie zajęła się Liliana Kata Make Up Artist.

Szalenie miło było mi spotkać na ślubie i weselu Kamili i Łukasza dwie pary, które miałem przyjemność fotografować parę lat wcześniej. Być może byli zadowoleni ze mnie skoro spotkaliśmy się ponownie…

A tak Kamila podsumowała moją pracę:

Reportaż, który otrzymaliśmy sprawia, że wszystkie chwile, które tak szybko minęły wracają. Jeśli miałabym jeszcze raz dokonać wyboru fotografa bez wahania ponownie wybrałabym Bernarda. Zdjęcia są piękne, klimatyczne, warte każdej złotówki choć wspomnienia, które przywołują są bezcenne i takimi pozostaną. Wspaniała pamiątka na całe życie, a właśnie na tym najbardziej mi zależało i co? I nie zawiodłam się!! Za co jeszcze raz dziękuję i serdecznie polecam współpracę z Bernardem.