fbpx

O fotografiach:

Emocje, łzy, pocałunki, uczucia, zabawa, śmiech, szaleństwo – tak w skrócie można opisać ten dzień z ich życia. Kowidowe przesunięcia tej pamiętnej imprezie nie zaszkodziły, a raczej wzmogły potrzebę radości z faktu zamążpójścia Karoliny i zażonopójścia Mateusza.

Wszystko to odbywało się z takim powerem, że udało nam się co prawda zrobić zdjęcia grupowe, ale na mini sesję samych małżonków czasu nam już zabrakło. Dlatego w tej galerii wyjątkowo nie ma sesyjnych czułości, przytulasków i kameralnych buziaków. Jest za to ogień emocji i zabawy. Mam nadzieję, że jest! A sesję… może dorobimy i może pochwalimy się efektami : )

Za radością spotkałem na tym weselu aż dwie „moje” pary młode z lat poprzednich i dwie, których śluby będę miał przyjemność dokumentować w roku 2022. Jest radość!

Tak Karolina podsumowała mnie po odbiorze zdjęć:
Myślę, że Bernard nie potrzebuje reklamy, jego zdjęcia mówią same za siebie : ) Jestem zachwycona jego profesjonalizmem i sercem, jakie wkłada w to, co robi. Potrafił złapać na zdjęciach emocje, które towarzyszyły nam w dniu ślubu, były to momenty pełne wzruszenia, radości i dobrej zabawy : ) Została nam z tego piękna pamiątka : ) Oprócz tego, że jest świetnym fotografem, jest również bardzo otwartą osobą, przy której nie czuje się skrępowania, przez co można poczuć się swobodnie w jego obiektywie : )  Polecam go z całego serca, jego praca jest warta każdych pieniędzy : )

Impreza odbyła się w Grodzie Średniowiecznym w Brzeźniku a gości bawił Muńko i Kompany. Fryzura Karoliny to dzieło Alice Haidresser widocznej m.in. na czwartym zdjęciu w galerii. Za make up odpowiadała Makeup House Joanna Bogdańska. Kwiaty są dziełem Kwiaciarni & Pracowni Ślubnej a tort stworzyła Cukiernia Brzozowski.

Klikacie w pierwsze zdjęcie i uruchamia się galeria. Miłego oglądania : )