fbpx

O fotografiach:

Na ślubie Magdy i Andrew znalazłem się poniekąd wskutek zbiegu okoliczności. Znajoma fotografka miała kontuzję i poleciła mnie (dzięki Sara). A Magda i Andrew postanowili mi zaufać. Okazało się, że biorę udział w ślubie i weselu dwojga zakochanych w sobie po uszy i przesympatycznych ludzi. Naturalnych, pełnych wdzięku i uśmiechu. Zostało tylko spróbować to wszystko udokumentować a potem wybrać się na sesję, którą zrobiliśmy w Pałacu Brunów (w którym odbywało się wesele) oraz na skałkach pod Lwówkiem Śląskim zwanych Szwajcarią Lwówecką.

Wielką zaletą ich ślubu (myślę, że nie tylko z mojego punktu widzenia) była obecność pary profesjonalistów pierwszej wody. Gości bawił Krzysztof Krzemiński DJ Jegomość a filmował – Szymon Wasylów, czyli REDwedding.

Magda i Andrew tak podsumowali moją obecność i jej efekty:

Magda:
Bernard to profesjonalista, nie tylko wykonuje doskonałe zdjęcia ale także tworzy luźną atmosferę i przyjemnie się z nim pracuje (wie kiedy ma być niezauważalny, nie tworzy sztucznych inscenizacji, wychwytuje najlepsze momenty na ujęcia). Dzięki swojemu doświadczeniu potrafił nam doradzić w wielu kwestiach, dzięki czemu uniknęliśmy zbędnych wpadek i stresu.

Andrew:
Bernard is an absolute professional. I can’t speak highly enough of him. It was a pleasure working with him and I recommend him to any and all in need of a knowledgeable photographer.

Klikacie w pierwszą fotkę i odpala się galeria.

Moja oferta fotografii ślubnej znajduje się TUTAJ.