fbpx

O fotografiach:

Małgorzata i Sylwester zdecydowali się na sesję na Sycylii. Zrealizowaliśmy ją w Noto i na jednej z plaż podczas warsztatów florystycznych Podróże Kształcą Florystycznie realizowanych przez Wsparcieflorystów.pl. Warsztaty te to wspaniała edukacyjna impreza, podczas której znakomici floryści uczą się od mistrzów tego zawodu w pięknych zakątkach Włoch. Dzięki temu mieliśmy na sesję bukiet i wianek stworzone pod okiem wspaniałej Marioli Miklaszewskiej, pasjonującej osoby i guru edukacji florystycznej.

Co prawda Gosia z Sylwestrem ostro sponiewierali ślubne kwiaty podczas zdjęć, ale i tak było warto : )

A taką recenzję Sylwester wystawił mi po swoim ślubie:

Zdjęcia z wesela są dobre do klasera. Zdjęcia Bernarda są jak narkotyk. Po zobaczeniu ponad 1000 zdjęć z wesela byliśmy zawieszeni, że to już koniec. Myśle że to nie przypadek, że na ostatnim było płaczące dziecko : )
Kiedyś Indianie bali się zdjęć, mówili, że to kradnie dusze. Bernard to najwyższej klasy snajper. Ustrzelił dusze każdego naszego gościa ale również nasze. Jego zdjęcie są wyjątkowe. Najlepsza pamiątka jaką można sobie wyobrazić.
Zapraszam do oglądania, klikacie w pierwsze zdjęcie i odpala się galeria.

Cała sesja została zrealizowana przy pomocy obiektywów Canon RF, które testowałem na Sycylii. Test tych ciekawych, praktycznych  i niedrogich szkiełek już wkrótce na mojej stronie w dziale testów, czyli TUTAJ.