fbpx

warsztaty fotograficzne

Jesienią, zimą i wczesną wiosną organizuję warsztaty fotograficzne, podczas których staram się podzielić z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Chcesz robić lepsze zdjęcia? Chcesz wiedzieć więcej o fotografowaniu? Chcesz dowiedzieć się ile da się wycisnąć z Twojego aparatu? Weź udział w Warsztatach Świadomej Fotografii.

Przez 14 godzin zajęć ze mną masz szansę nie tylko dowiedzieć się więcej o swoim aparacie fotograficznym czy obiektywach, o podstawach fotografowania czy obróbce zdjęć, ale także poznać kilka patentów na lepsze fotografie i podnieść poziom swoich umiejętności.

View this post on Instagram

#elikon #analog #analogphotography #industar

A post shared by Bernard Łętowski (@bernardletowski.pl) on

Poznasz nowe zagadnienia, porozmawiasz o tym, co nie zadowala Cię w Twoich zdjęciach i pogłębisz wiedzę także na temat promocji swoich prac i możliwości zarabiania na fotografii. Dowiesz się także jak używać lampy błyskowej i jak kupować sprzęt fotograficzny, aby nie żałować zakupów.

Przede wszystkim jednak czeka na Ciebie motywacyjny kopniak, który sprawi, że zapragniesz się rozwijać i robić coraz lepsze zdjęcia.

Warsztaty trwają 14 godzin, muszą być minimum dwudniowe (jest możliwość rozłożenia ich na więcej dni). Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany, napisz na warsztaty@fotopestka.pl a postaram się zorganizować je w Twoim mieście. Proszę także o kontakt ośrodki kultury, które byłyby zainteresowane organizacją warsztatów.

Koszt udziału w zajęciach wynosi 450 zł od osoby. Grupy muszą liczyć od 10 do 15 osób

Opinie uczestników o moich warsztatach: