fbpx

Warsztaty świadomej fotografii w Bolesławcu

09 października, 2017
0 Comments
Od 23 października do 13 listopada, 3,5 godziny zajęć w każdy poniedziałek – tak będą się odbywały kolejne warsztaty foto w Bolesławcu.
 
Program warsztatów poniedziałkowych tym razem będzie zawierał więcej zajęć praktycznych, w tym pracę z modelem/modelką. Mniej będzie gadania o sprzęcie. Więcej patentów ułatwiających życie fotografa. Podstawy oczywiście też będą.
 
Dla kogo są te warsztaty? Dla osób szukających dróg na skróty i chcących skorzystać z mojego doświadczenia, poszukujących nowych rozwiązań i motywacji do rozwoju. Potrzebujących wsparcia i pomocy. Chcesz focić lepiej i bardziej świadomie – ZAPRASZAM.
 
O czym będziemy rozmawiać? O moich i Waszych zdjęciach, o tym jak ich nie psuć i jak sprawić, żeby były lepsze. O tym jak mądrze kupować sprzęt i akcesoria, jak prosto poddać zdjęcie obróbce, jak ustawić modela, jak nawiązać z nim kontakt, jak sprawić żeby światło nie było przeszkodą, a pomocą. Pogadamy także o sensownym błyskaniu lampą i o tym, jak na zdjęciach zarabiać. I o wielu innych sprawach.
 
Aby zapisać się na warsztaty przyślij swoje imię i nazwisko, nr telefonu i adres na email warsztaty@fotopestka.pl.
 
Jeśli pojawi się grono pasjonatów jakiegoś typu fotografii i mam o nim (o typie/rodzaju fotografii) pojęcie – chętnie rozszerzę ten wątek – jestem otwarty na sugestie.
 
Udział w warsztatach wymaga:
– ukończenia 15 roku życia
– przyniesienia jakiegoś aparatu cyfrowego
– przeczytania instrukcji do niego PRZED warsztatami
– chęci do nauki
 
Koszt wyniesie 300 zł brutto, wystawiam faktury VAT.
Miejsce: MDK w Bolesławcu przy ulicy Grunwaldzkiej 5 (na zdjęciu).
 
Warsztaty odbędą się jeśli zbierze się 10 chętnych osób.
 
W międzyczasie zapraszam na stronę www.snapshot.pl na której czasem można się czegoś ciekawego o sprzęcie i foceniu dowiedzieć : )

#jobtime #weddingphotographer #sigma85mm #peakdesign

A post shared by Bernard Łętowski (@bernardletowski.pl) on