fbpx

W lutym spotykamy się na warsztatach w Bolesławcu

14 grudnia, 2017
0 Comments

Są chętni zatem od 5 do 26 lutego 2017 w poniedziałkowe popołudnia (zajęcia od godziny 16.30 do 20) kolejny kurs fotografowania dla początkujących i tak sobie zaawansowanych.

Dla kogo są te warsztaty? Dla osób szukających dróg na skróty i chcących skorzystać z mojego doświadczenia, poszukujących nowych rozwiązań i motywacji do rozwoju. Potrzebujących wsparcia i pomocy a czasem tylko wskazówek i sugestii. Chcesz focić lepiej i bardziej świadomie – ZAPRASZAM.

O czym będziemy rozmawiać? O moich i Waszych zdjęciach, o tym jak ich nie psuć i jak sprawić, żeby były lepsze. O tym jak mądrze kupować sprzęt i akcesoria, jak prosto poddać zdjęcie obróbce, jak ustawić modela, jak nawiązać z nim kontakt, jak sprawić żeby światło nie było przeszkodą a pomocą. Pogadamy także o sensownym błyskaniu lampą i o tym, jak na zdjęciach zarabiać. I o wielu innych sprawach.

Aby zapisać się na warsztaty przyślij swoje imię i nazwisko i nr telefonu i adres na email warsztaty@fotopestka.pl.

Jeśli pojawi się grono pasjonatów jakiegoś typu fotografii i mam o nim (o typie/rodzaju fotografii) pojęcie – chętnie rozszerzę ten wątek – jestem otwarty na sugestie.

Udział w warsztatach wymaga:
– ukończenia 15 roku życia
– przyniesienia jakiegoś aparatu cyfrowego (nie musi to być lustrzanka)
– przeczytania instrukcji do niego PRZED warsztatami!
– chęci do nauki i ciekawości

Koszt wyniesie 300 zł brutto, wystawiam faktury VAT.
Miejsce: MDK w Bolesławcu przy ulicy Grunwaldzkiej 5.

Warsztaty odbędą się jeśli zbierze się 10 chętnych osób.

Kliknij TUTAJ i przyłącz się do wydarzenia na Facebooku!

W międzyczasie zapraszam na stronę http://snapshot.pl/ na której czasem można się czegoś ciekawego o sprzęcie i foceniu dowiedzieć : )