fbpx

Wesele w Ornamental Farm Bukowiec

30 marca, 2024
0 Comments

 Ornamental Farm Bukowiec  to przecudny obiekt w wielkim parku nad stawami – miejsce o bogatej i pasjonującej historii i niesamowitym klimacie.

Historia jego powstania oparta jest na wielkiej miłości dwojga ludzi, którzy od swego początku patrzyli w jednym kierunku. „Moja przyjaciółko”… tak Friedrich Wilhelm von Reden zwracał się do swej ukochanej Friederike. Czy może być coś piękniejszego niż miłość i przyjaźń w związku dwojga ludzi? Redenowie do końca swoich dni pozostali małżeństwem zgodnym, otwartym i wrażliwym na drugiego człowieka, a przede wszystkim wiernym nawzajem sobie i swoim zasadom. To właśnie tu spoczęli obok siebie, a ich duch po dziś dzień wypełnia to miejsce.

W tej romantycznej atmosferze XIX wiecznego parku Państwo Młodzi i ich Goście bez wątpienia przeżyją wyjątkowe i niezapomniane chwile. Bukowiec Ornamental Farm z pietyzmem organizuje zaślubiny, uroczystości weselne i poprawiny. Do dyspozycji par młodych pozostaje kilka miejsc plenerowych idealnych na zaślubiny, wygodna sala w Dawnej Owczarni oraz wiele komfortowych pokoi. Szef kuchni zadba o podniebienia, a profesjonalna obsługa o dobre samopoczucie i niezapomniane wrażenia.

Otoczenie zadba o wyjątkową oprawę wspomnienia.


Reportaż ze ślubu zrealizowany w tym miejscu możecie obejrzeć TUTAJ.