fbpx

O fotografiach:

Kamila zamówiła sobie u mnie kilka portretów pokazujących ją w czasie, gdy zakończyła ważny etap w swoim życiu zawodowym, zaczynając nie mniej ważny. Spotkaliśmy się dopiero na sesji, ona pełna wątpliwości na temat swoich talentów do pozowania, ja – przekonany, że będę fotografował maturzystkę. Okazało się, że to nie maturzystka, a nieco doroślejsza, pełna wdzięku i naturalności, przesympatyczna kobieta.

Poszliśmy po prostu na spacer po pięknym Gorlitz i przegadując kilka godzin zrobiliśmy troszkę zdjęć, na których starałem się ten wdzięk i tę naturalność pokazać. Fragmenty rezultatów spaceru macie w galerii, która uruchomi się po kliknięciu w pierwszą fotografię.

A tak Kamila podsumowała naszą sesję w swojej opinii na moim profilu Google:

Sesja była dla mnie nowym, niezwykłym doświadczeniem, które na długo pozostanie w mojej pamięci. Efekt końcowy przeszedł moje wszelkie oczekiwania, jestem pod ogromnym wrażeniem talentu, podejścia do klienta i profesjonalności Pana Bernarda! Sesja była nie tylko wieczorem poświęconym fotografii, ale również możliwością konwersacji o teatrze, podróżach i literaturze! Polecam serdecznie!

Gdyby ktoś miał ochotę pogadać ze mną o teatrze, podróżach i literaturze, to chętnie zrobię mu przy okazji kilka zdjęć : )


Make up: Dominika Szweda.